Sparingowe derby - rozdział drugi

Po raz drugi z rzędu zagramy derby w ramach sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Rywalem Mewa Kunice.

Kunicka drużyna zajmuje obecnie czwartą lokatę w II grupie legnickiej A klasy. Na łączny dorobek 31 oczek po rozgrywkach jesiennych złożyło się dziesięć zwycięstw, jeden remis i trzy porażki - z Górnikiem Lubin, Czarnymi Dziewin i Rodłem Granowice. Oprócz Lubinian, to właśnie pozostałe dwie ekipy wyprzedzają ich w tabeli, razem ze Zrywem Kłebanowice (Mewa wygrała u siebie z liderem z Kłębanowic 3:0).

Dla naszej drużyny będzie to już czwarty mecz kontrolny. Po zwycięstwach ze Zrywem oraz Pogonią Miękinia tydzień temu musieliśmy uznać wyższość Ikara Miłogostowice.

Na spotkanie zapraszamy nietypowo, bo już w sobotę, 24 lutego, o godzinie 16:30 na boisku bocznym w legnickim parku miejskim.