Wygrany sparing ze Zrywem

Kaczawa Bieniowice wygrała swój pierwszy sparing ze Zrywem Kłębanowice.

Od początku to nasi zawodnicy częściej utrzymywali się przy piłce i spokojną grą szukali luki w ustawieniu rywali. Mimo to po składnej akcji Zryw pierwszy strzelił gola. Silnym strzałem z dystansu napastnik z Kłębanowic wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie i taki wynik pozostał do końca pierwszej tercji.

W drugiej rozstrzelali się nasi gracze, którzy udowodnili swoją wyższość. Trzecia tercja to przy niemalże rozstrzygniętym wyniku kolejny, lecz ostatni już gol dla Zrywu. Po niepotrzebnym faulu naszego obrońcy w polu karnym, goście skutecznie egzekwowali rzut karny.

Ostateczny rezultat to 4:2. Najważniejszy jest jednak materiał do analizy dla trenera Adama Popeckiego oraz wchodzenie przez zawodników w rytm meczów na boiskach pełnowymiarowych.

Skład Kaczawy: Miłosz Kudłacz (GK), Mateusz Giedrojć (GK), Adam Serenda (C), Damian Domagała, Radosław Wroński, Paweł Kluzowicz, Mateusz Łoziński, Michał Śliwiński, Jarosław Omański, Marcin Kowalski, Karol Nikodem, Rafał Stępień, Adam Popecki, Dariusz Komaniecki, zawodnik testowany

Bramki strzelali: Jarosław OmańskiDamian DomagałaMarcin KowalskiMichał Śliwiński.

______________________________________________________________________________________

Jeszcze dziś zapraszamy na ostatni mecz ligowy drużyny Raf-Kop-Budu w ramach 2 ligi Legnickiej Ligi Halowej. Odbędzie się on dzisiaj o godzinie 17:30 w hali przy ulicy Lotniczej.