Z Mewą zwycięsko

Udało się wygrać kolejny mecz kontrolny. Kaczawa pokonała Mewę Kunice 2:1.

Mała skoncentrowani zawodnicy Kaczawy pozwolili sobie na spory błąd w obronie już w 3 minucie meczu. Po złym zachowaniu testowanego przez nas defensora z prezentu skorzystał napastnik gości i umieścił piłkę w siatce. Po kilku chwilach Kaczawa  zaczęła grać swoją piłkę i zarysowała się lekka przewaga naszego zespołu. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównał zawodnik testowany.

Druga część meczu to dalsze ataki Kaczawy, które ukoronował bramką inny testowany zawodnik i taki wynik pozostał już do końca tego mroźnego spotkania. Dał on kolejny materiał do analizy dla trenera, ale cieszy przede wszystkim coraz lepsza postawa poszczególnych graczy oraz całej drużyny jako monolitu.

Kolejny sparing za tydzień, w niedzielę rano. Będzie to wewnętrzny mecz Kaczawy, gdyż spotkamy się z drużyną juniorów prowadzoną przez trenera Grzegorza Omańskiego.

Skład Kaczawy: Mateusz Giedrojć (GK), Adam Serenda(C), Radosław WrońskiMichał Śliwiński, zawodnik testowany, Karol NikodemAdam Popecki, Rafał StępieńPaweł Kluzowicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany

Bramki strzelali: zawodnik testowany, zawodnik testowany