Kolejny wygrany mecz kontrolny

Kaczawa rozegrała dzisiejszego poranka kolejny mecz sparingowy. Rywalem była drużyna z I grupy wrocławskiej A klasy - Pogoń Miękinia.

Drużynę prowadzi "stary dobry" znajomy Kaczawian, a więc nasz były trener, Zbigniew Antosiewicz. Posadę szkoleniowca w dalekiej Miękini otrzymał po ustąpieniu ze stołka w Prochowiczance Prochowice. Zespół ten jest obecnie beniaminkiem A klasy, gdyż w poprzednim sezonie udało im się awansować z B klasy. Oprócz grającego trenera pomógł im w tym dość mocno inny wówczas były, a teraz obecny zawodnik Kaczawy - Paweł Chmurowski. Paweł spędził w tamtej drużynie rundę wiosenną po opuszczeniu Prochowic.

Na początku to goście spod Wrocławia punktowali, choć wcale nie mieli przewagi w grze. Dwie bramki zdobyli po błędach naszego bloku defensywnego. Naszym zawodnikom brakowało przede wszystkim prób strzałów oddawanych na bramke rywali. Wystarczy wspomnieć, że już pierwsza zakończyłą się golem po precyzyjnym uderzeniu Michała Śliwińskiego. Jeszcze w pierwszej połowie udało się wyrównać i do przerwy było 2:2. Druga odsłona meczu to ostrzejsze ataki Bieniowiczan, którzy pierwszy raz w tym spotkaniu wyszli na prowadzenie 3:2. Pogoń zdołała odrobić straty, ale potem punktowali już tylko nasi zawodnicy i ostatecznie skończyło się na 5:3.

Mecz jest kolejnym materiałem do analizy przez nasz sztab szkoleniowy, ale cieszy coraz lepsza forma na boiskach pełnowymiarowych. Oby dalej rosła.

Skład Kaczawy: Miłosz Kudłacz(GK), Mateusz Giedrojć(GK), Adam Serenda(C),Radosław WrońskiPaweł KluzowiczMateusz ŁozińskiMichał ŚliwińskiMarcin KowalskiKarol NikodemRafał StępieńAdam Popecki, Kamil Kontraktewicz, zawodnik testowany