Ikar trzecim sparingpartnerem

Trzecim sparingpartnerem Kaczawy Bieniowice będzie Ikar Miłogostowice.

Nasz sąsiad zza miedzy w ubiegłym sezonie rywalizował ze Spartą Rudna, KS Legnickim Polem i Zrywem Kłębanowice o awans do klasy okręgowej. Ostatecznie Ikar musiał uznać wyższość tych dwóch pierwszych drużyn. Rozczarowanie było na tyle duże, że postanowili po "wyprzedaniu się" rozpocząć zmagania od niższego poziomu rozgrywkowego, a więc B klasy. Po rundzie jesiennej zajmują 2 miejsce, ustępując jedynie Tęczy Kwietno. Miłogostowiczanie mają 30 punktów w 12 grach. Przy 10 zwycięstwach zanotowali 2 wyjazdowe porażki - z rzeczoną Tęczą oraz szóstym Orłem Pichorowice.

Kaczawa pierwsze dwa sparingi wygrała - kolejno 4:2 ze Zrywem Kłębanowice oraz 5:3 z Pogonią Miękinia. Spotkanie z Ikarem będzie kolejną okazją do szlifowania formy.

Na spotkanie zapraszamy - tradycyjnie już - na godzinę 10:00, w niedzielę, 18 lutego na boisko boczne w legnickim parku miejskim. Przypominamy, że pełen terminarz oraz najważniejsze wydarzenia z życia klubu można sprawdzić w zakładce Kalendarium.