Witamy Pawła, Michałowi dziękujemy!

Doszło do kolejnych roszad kadrowych w naszym klubie. W Bieniowicach zagra dobrze wszystkim znany Paweł Chmurowski, natomiast za grę dziękujemy Michałowi Raczkowskiemu!

Paweł przyszedł do naszego klubu w 2011, po rozwiązaniu jego poprzedniej drużyny - Zakaczawia Legnica. Reprezentował nasze barwy przez 5 kolejnych sezonów. W tym czasie dał się poznać jako piekielnie szybki i dynamiczny zawodnik. Jego atutami są także szukanie gry i ciąg na bramkę. Najlepiej odnajduje się jako skrzydłowy lub napastnik.

W poprzednim okienku letnim, wraz z innym naszym zawodnikiem - Dawidem Ziembickim, zdecydował się przenieść do Prochowiczanki Prochowice. Ze względu pozasportowych (wypadek komunikacyjny) musiał przerwać treningi w okresie zimowym, a odbudowę formy kontynuował w Pogoni Miękinia. W ubiegłym sezonie z drużyną z okręgu wrocławskiego wywalczył awans do A klasy, a sam był jednym z jej najlepszych zawodników.

Popularny "Chmura" trenuje z naszą drużyną od początku okresu przygotowawczego, niemniej teraz udało się dopiąć ostatnie formalności. Witamy z powrotem i życzymy równie udanych, a nawet lepszych występów niż w przeszłości!

___________________________________________________________________________________________

Niestety szeregi naszej drużyny zostały uszczuplone o młodego, perspektywicznego zawodnika. Po jednym sezonie gry w seniorach na zmiany barw klubowych zdecydował się Michał Raczkowski

Michał grał jednocześnie w naszych grupach młodzieżowych, jak i w pierwszej drużynie. W seniorskim debiucie przeciwko Dębowi Stowarzyszenie Siedliska zdobył bramkę na 2:1. Łącznie rozegrał 527', z czego większość na wiosnę.

Michał pomyślnie zdał testy do młodzieżowych grup Miedzi Legnica i to w tych sekcjach będzie rozwijał swoje umiejętności piłkarskie. Został już przedstawiony na oficjalnej prezentacji drużyny.

Michał pierwszy z prawej w środkowym rzędzie

Życzymy samych sukcesów, a przede wszystkim pomyślnego rozwoju kariery piłkarskiej!