Sparing zamiast treningu. Orkan zawita w Bieniowiach.

W tym tygodniu zamiast jednej z jednostek treningowych zagramy dodatkowy sparing. Do Bieniowic przyjedzie drużyna Orkana Szczedrzykowice.

Orkan od 8 lat nieprzerwanie znajduje się dolnośląskiej IV lidze. Od kilku sezonów regularnie zajmuje czołowe lokaty. Przypomnijmy, że w poprzednim musieli uznać wyższość jedynie rezerw Zagłębia Lubin, do ostatnich kolejek walcząc o awans do III ligi. Drużyna z wyższego szczebla rozgrywkowego będzie idealnym sparingpartnerem do przetestowania przez trenera Adama Popeckiego pewnych wariantów taktycznych.

Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że dopiero co pozyskaliśmy z Orkana Michała Śliwińskiego. Michał już wcześniej reprezentował nasze barwy. Czołową postacią ekipy trenera Eugeniusz Oleśkiewicza jest wychowanek Kaczawy, a prywatnie brat Michała, Dawid.

Mecz odbędzie się w czwartek, 3 sierpnia, o godzinie 19:00w Bieniowiacach.