Orkan za mocny. Czas na Iskrę.

Orkan Szczedrzykowice okazał się zdecydowanie mocniejszy we wczorajszym sparingu, potwierdzając swoją grą aspiracje trzecioligowe. Kolejnym sparingpartnerem będzie kochlicka Iskra.

Od początku meczu to goście konstruowali więcej groźnych akcji pod bramką Kaczawy, chociaż nie można też stwierdzić, że całkowicie stłamsili nasz zespół. Udało się skonstruować kilka groźnych akcji, głównie bokami. Zagrożenie było także po naszych rzutach rożnych. Mimo to do przerwy drużyna ze Szczedrzykowic prowadziła aż 0:4.

W drugiej połowie Orkan kontynuował strzelanie. W końcówce podrażniona Kaczawa pokazała zęba i za sprawą Marcina Kowalskiego strzeliła dwie bramki. Ostateczny rezultat spotkania to 2:8. Fotorelacja dostępna jest na stronach e-legnickie.

_____________________________________________________________________________________________

Jutro rozgrywamy kolejny mecz kontrolny. Rywal będzie nieco niżej notowany, gdyż to dobrze znana z ligi okręgowej drużyna Iskry Kochlice. W poprzednim sezonie ekipa Stanisława Kwiatkowskiego dwukrotnie z nami wygrała. We wrześniowym meczu w Kochlicach gospodarze zwyciężyli 3:2, mimo, że to my dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie. W kwietniu w Bieniowicach przegraliśmy sromotnie aż 1:5.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 5 sierpnia, o godzinie 17:30 w Kochlicach.