Wewnętrzny sparing naszych drużyn

Ostatnim testem przed planowanym rozpoczęciem ligi będzie wewnętrzna gierka naszego klubu.

Rywalem drużyny Adama Popeckiego będzie zespół naszych juniorów młodszych, których prowadzi Grzegorz Omański. Ekipa, której kapitanuje znany już z seniorskiej piłki Adam Kasperowicz odniosła spory sukces jesienią. Młodzi Bieniowiczanie zwyciężyli ligę juniorów młodszych okręgu Legnica na jesień. Była to bezapelacyjna wiktoria, bo na 8 meczów zanotowali jedynie 1 remis (w pierwszej kolejce z Odrą Chobienia), przy 8 zwycięstwach. O dobrych występach naszych juniorów informowaliśmy już na naszej stronie.

W rozgrywkach juniorskich gra się systemem jednorundowym, dzięki czemu młodzi adepci futbolu już mogą świętować awans do wojewódzkiej ligi juniorów młodszych, grupy II. Tam za rywali będą mieli Kuźnię Jawor, Łużyce Lubań, Polonię Stal Świdnica, Górnik Wałbrzych, Lechię Dzierżoniów i Karkonosze Jelenia Góra.

Na sparing zapraszamy w niedzielę, 4 marca, na godzinę 10:00 na boisko boczne w parku miejskim w Legnicy.