W sobotę z Iskrą Księginice

W sobotę zostanie rozegrana trzecia kolejka rundy wiosennej legnickiej okręgówki. Kaczawa zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z Iskrą Księginice.

Drużyna z Ksieginic jest rewelacją tego sezonu. Po rundzie jesiennej była wiceliderem, ustępując jedynie Odrze Ścinawa. W pierwszej kolejce na wiosnę w hitowym meczu z trzecim Górnikiem Złotoryja uległa u siebie 1-2 i obie ekipy zamieniły się miejscami w tabeli. Tydzień temu również zapowiadało się na porażkę, gdyż po 23 minutach przegrywali przy ulicy Grabskiego w Legnicy z tamtejszym Konsfeksem aż 2:0. Wówczas doświadczeni zawodnicy Iskry nie dali ponieść się emocjom i jeszcze do przerwy odrobili całe straty, a nawet wyszli na prowadzenie. Ostatecznie zakończyło się 2:5 dla gości.

Nieco odmienna sytuacja panuje w Bieniowicach. Mimo ambitnej gry przed tygodniem, Kaczawa wciąż czeka na pierwsze punkty na wiosnę. Obecnie zajmujemy 12 lokatę w tabeli. Jesienią w Bieniowicach goście wygrali 0:4.

Mecz odbędzie się w sobotę, 25 marca, o godzinie 15:00 na boisku w Ksieginicach. Bus dla drużyny odjeżdża z parkingu Lidla przy ul. Moniuszki o godz. 13:00 (13:10 w Bieniowicach, 13:15 w Szczytnikach).