Rezerwy ruszają na podbój Pucharu Polski

Od I rundy Puchar Polski rozpocznie drużyna Radosława Wrońskiego.

Mecz z Czarnymi Rokitki miał się rozpocząć przed tygodniem, natomiast został przełożony o tydzień ze względu na złe warunki atmosferyczne. Ze wszystkich 20 spotkań tej rundy odbyło się 14 - nasze spotkanie zostało przełożone, natomiast 5 drużyn nie przystąpiło do zawodów i zarządzono walkowery.

Rywalizacja z Czarnymi na pewno nie będzie należała do najłatwiejszych. Kaczawa II jest beniaminkiem, natomiast zespół z gminy Chojnów spadkowiczem z klasy okręgowej, w której wygrał zaledwie 4 spotkania, zdobywając łącznie 14 punktów. W obecnym sezonie rokitczanie zajmują po trzech kolejkach 4 miejsce w III grupie legnickiej A klasy, z dorobkiem 6 punktów. Przed nimi są liderująca Chojnowianka, Huragan Proboszczów i Orzeł Zagrodno. W pierwszym meczu  wygrali w Michowie 1:2, w drugim przegrali u siebie z Orłem Zagrodno także 1:2, a w minioną niedzielę pokonali beniaminka w Wojcieszynie 2:4. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie w klasie okręgowej nasza pierwsza drużyna pokonała Czarnych na wyjeździe 1:2, strzelając bramki w samej końcówce meczu. W rewanżu także górą byli podopieczni Grzegorza Omańskiego.

W przypadku awansu nasza drużyna trafi w następnej rundzie na Konfeks Legnica. Na to spotkanie zapraszamy do Bieniowic dzisiaj, tj w środę, 28 sierpnia, na godzinę 17:00.