Podsumowanie rundy jesiennej Kaczawy Bieniowice

Poniżej podsumowanie w liczbach rundy jesiennej Kaczawy Bieniowice w rozgrywkach klasy okręgowej.

Kaczawa zakończyła z 17 punktami w 15 spotkaniach (1.13 punktu/mecz) co dało 11 miejsce na 16 drużyn w tabeli. Złożyło się na to:

5 zwycięstw (z Czarnymi Dziewin, Odrą Ścinawa, Górnikiem Lubin, Dębem Stowarzyszenie Siedliska i Błękitnymi Kościelec)

2 remisy (z Pogonią Góra i Dragonem Jaczów) oraz

8 porażek (ze Stalą Chocianów, Spartą Grębocice, Zrywem Kłebanowice, Sokołem Jerzmanowa, Iskrą Kochlice, Chojnowianką Chojnów, Błękitnymi Koskowice i Konfeksem Legnica).

Dokonania strzeleckie: 31 bramek (11 rezultat w lidze), co daje średnio 2.06 bramki na mecz. Najgorszy strzelecki mecz to z Chojnowianką, gdzie jeden jedyny raz nie strzeliliśmy żadnej bramki, najlepszy z Błękitnymi Kościelec (6 bramek). 16 bramek padło w meczach domowych, 15 wyjazdowych.

Gole stracone: 37 bramek (9 rezultat w lidze), co daje średnio 2.46 bramki na mecz. Najgorszy defensywnie mecz to z Chojnowianką i Stalą (po 5 goli), najlepszy z Górnikiem i Błękitnymi Kościelec (na 0 z tyłu!).

Wyniki sportowe nie są dla nas satysfakcjonujące, natomiast staramy się pozytywnie patrzeć w przyszłą rundę wiosenną.