Podsumowanie rundy jesiennej Kaczawy II Bieniowice

Poniżej podsumowanie w liczbach rundy jesiennej Kaczawy II Bieniowice w rozgrywkach B klasy grupy IV.

Kaczawa II Bieniowice zakończyła z 18 punktami w 11 spotkaniach( (1.63 punktu/mecz) co dało 6 miejsce na 12 drużyn w tabeli. Złożyło się na to:

6 zwycięstw: (z Odrą II Lubiąż, Koroną Kawice, Unią Rosochata, KS Rusko, Odrą Rzeczyca i Rycerzem Legnickie Pole) oraz

5 porażek: (z Orkanem Szczedrzykowice, KS Kłopotów - Osiek, Ikarem II Miłogostowice, Krokusem Kwiatkowice oraz Victorią Niemstów).

Co ciekawe w pierwszych dwóch kolejkach mieliśmy po jednej wygranej i przegranej, a potem wyniki przychodziły seriami. Najpierw 4 porażki z rzędu, a potem 5 zwycięstw pod rząd i taką serią zamknęliśmy piłkarską jesień. Remisów nie było.

Dokonania strzeleckie: 33 bramek (6 rezultat w lidze), co daje średnio 3 bramki na mecz. Najgorszy strzelecki mecz to z KS Kłopotowem Osiem, gdzie jeden jedyny raz nie strzeliliśmy żadnej bramki. Najlepszy z Odrą Lubiąż na zamknięcie roku (6 bramek). 15 bramek padło w meczach domowych, 18 wyjazdowych.

Gole stracone: 36 bramek (7 rezultat w lidze), co daje średnio 3.27 bramki na mecz. Najgorszy defensywnie mecz to z Orkanem Szczedrzykowice (8 goli), najlepszy z Koroną Kawice (1 stracony gol). Co ciekawe jedyną drużyną pod nami, która miała mniej straconych goli były rezerwy Odry Lubiąż (25). Z Kaczawą II stracili aż 1/4 wszystkich puszczonych bramek w tej rundzie!

Dość nierówna forma, ale odzyskanie błysku w drugiej części rundy dają pewien niedosyt, choć jednocześnie napawają optymizmem przed wznowieniem rozgrywek w 2024 roku..