Dziękujemy naszym sponsorom i patronom!

Chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom oraz patronom, dzięki którym możliwe jest funkcjonowanie Kaczawy. Dzięki większemu lub mniejszemu wsparciu wymienionych podmiotów możliwe było w ogóle spięcie budżetu za rok 2023.

Gmina Kunice - główny sponsor Kaczawy, który umożliwia funkcjonowanie drużyn seniorskich oraz rozwój drużyn młodzieżowych

Raf-Kop-Bud - firma świadcząca usługi koparko - ładowarką oraz usługi transportowe.

Buzun mechanika samochodowa - firma w Szczytnikach nad Kaczawą

Borabud Rafał Czereba - firma budowlana: wykończenia wnętrz, mieszkania pod klucz i wiele innych.

Krzysztof Kuźbik, sklep w Szczytnikach nad Kaczawą - sklep ogółnospożywczy w Szczytnikach n. Kaczawą 27A

Za wsparcie dziękujemy także radnym: z Bieniowic Panu Andrzejowi Wójciakowi oraz ze Szczytnik nad Kaczawą Panu Grzegorzowi Sieradzkiemu!