Nowa data meczu rezerw ze Zrywem Chełm. Walkower za mecz ze Zjednoczonymi.

Zaległy mecz drużyny rezerw w ramach 3 kolejki rozgrywek B klasy ze Zrywem Chełm odbędzie się w środę, 28 września, o godzinie 16:30. Za poprzedni mecz otrzymujemy walkower na korzyść Kaczawy.

Wcześniej (11 września) ze względu na fatalne warunki atmosferyczne i zalane boisko mecz został przełożony na inny termin. Obecnie wyznaczono datę zaległego spotkania 3 kolejki IV grupy legnickiej B klasy. Odbędzie się ono w środę, 28 września, o godzinie 16:30. Mecz rozegrany będzie więc w środku tygodnia pomiędzy piątą (domowy mecz z Unią Rosochata), a ósmą kolejką (wyjazdowy z Orłem Konary).

Kaczawa II Bieniowice ma obecnie 6 punktów po trzech grach, Zryw Chełm 3 pkt. po zwycięstwie z Orłem w Pichorowicach.

_______________

Za niedokończony mecz ze Zjednoczonymi Gościsław z poprzedniej, 4 kolejki (18 września) rywale otrzymują walkowera na naszą korzyść. Do przerwy było 2:2, jednak z początkiem drugiej części spotkania przeciwnicy "odnieśli" liczne "kontuzje" i nie zdołali utrzymać 7 zawodników na placu boju. Zawody zostały przerwane, a wynik końcowy to 0:3 dla Kaczawy.