Nareszcie w domu!

W sobotę Kaczawa podejmie drużynę Iskry Kochlice. Chociaż będzie to drugi "domowy" mecz w tej rundzie, to tak naprawdę zagramy w Bieniowicach pierwszy raz po kilkumiesięcznej przerwie.

Drużyna przyjezdna zajmuje obecnie 10 lokatę w tabeli z dorobkiem 19 punktów. W tym roku rozegrała trzy mecze, a każdy z nich kończył się odmiennym rezultatem. Na początek rundy wygrali z Odrą Chobienia 2:1, potem przegrali z Górnikiem Złotoryja 0:2, a w ostatni weekend bezbramkowo zremisowali z Konfeksem Legnica. Wszystkie trzy spotkania rozegrali u siebie, więc będzie to ich pierwszy wyjazd w rundzie wiosennej.

Kaczawa na wiosnę radziła sobie słabiej, ale też nie mieliśmy jeszcze okazji zagrać na własnym stadionie w tym roku. Zawodnicy z Bieniowic będą mogli zaprezentować się przed własną publicznością pierwszy raz od października ubiegłego roku. Z tego powodu z pewnością będziemy mogli obserwować determinację i walkę do ostatniej minuty meczu.

Jesienią w Kochliacach przegraliśmy 3:2, mimo, że nas zespół dwukrotnie wychodził na prowadzenie po bramkach Karola Urbańskiego i Sylwestra Brzózki. Obecnie Kaczawa jest na 13 pozycji w tabeli, niemniej w przypadku zwycięstwa wyprzedzi drużynę z Kochlic, gdyż strata to zaledwie 2 pkt.

Mecz odbędzie sięw sobotę, 1 kwietnia, o godzinie 16:00. Zbiórka zawodników o godzinie 15:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców z Bieniowic i okolic spragnionych piłkarskich emocji, a zawodnikom standardowo życzymy trzech punktów!