Legsad i Krokus to wyjazdowi rywale Kaczawy w ten weekend

Błękitni Legsad Kościelec ugoszczą nas w Janowicach Wielkich, a Krokus Kwiatkowice będzie przyjmował rezerwy Kaczawy.

Błękitni byli rewelacją jesieni. Do meczu z Kaczawą przegrali tylko jedno spotkanie z Sokołem Jerzmanowa. W Bieniowicach jednak Kaczawa wystrzeliła i aplikując aż 6 bramek, rozgromiła "malinowych". Suma summarum jednak Błękitni są obecnie na 5 miejscu z dorobkiem 40 punktów, a Kaczawa ma ich 23 i piastuje 11 lokatę. W 2024 Legsad wygrał 3 mecze i tyle samo przegrał. W ostatnią sobotę Błękitni polegli z liderem w Grębocicach 4:1, natomiast po burzliwym meczu Kaczawa przegrała w niedzielę z zamykającą obecnie podium Chojnowianką Chojnów. Wynik w nadchodzącym pojedynku jest dużą zagadką, ale pewne jest, że nasi zawodnicy zrobią wszystko, aby z Janowic Wielkich przywieźć komplet punktów.

Na mecz zapraszamy do Janowic Wielkich w sobotę, 20 kwietnia, na godzinę 16:00. Poprowadzi go Mateusz Witkowski, a na bokach wesprą go Jacek Saskowski wraz z Marcinem Sołdaczukiem.

_____________

Druga drużyna po wspaniałej końcówce w Legnickim Polu teraz będzie musiała udać się na mecz z Krokusem Kwiatkowice. Obie drużyny mają tyle samo punktów - po 21. Podobnie zresztą jak Unia Rosochata, która w niedziele zmierzy się z liderem ze Szczedrzykowic. Spotkanie wyrównanych rywali będzie więc nie lada gratką, a ze względu na ścisk w tej strefie tabeli, także okazją na awans na 4 miejsce. Krokus na wiosnę rozegrał jeden mecz, który pewnie wygrał z Odrą Rzeczyca 4:0. Do tego należy doliczyć także walkower za niedoszłą potyczkę z wycofanym Ruskiem, ale jesień nasi rywale kończyli serią aż 5 porażek z rzędu.

Na spotkanie zapraszamy w niedzielę, 21 kwietnia, na godzinę 11:00 do Kwiatkowic. Sędzią głównym będzie Pani Agnieszka Nowak, a jej pomocnikami Szymon Tatarynowicz i Mateusz Kłudka.