Kolejny rywal z Przemkowa. Tym razem Zamet.

W nadchodzącą kolejkę Kaczawa zmierzy się po raz drugi w tym sezonie z drużyną z Przemkowa. Przed nami daleko wyjazd na mecz z Zametem.

Zamet to jedyny spadkowicz z Saltex IV ligi z okręgu legnickiego. W ubiegłym sezonie drużynie Daniela Dudkiewicza udało się wygrać zaledwie 5 razy oraz tyle samo razy zremisować, przy aż 20 porażkach. Z 20 punktami na koncie Przemkowianie okazali się być najsłabsi w całej stawce i po rocznej przygodzie z IV ligą powrócili do klasy okręgowej. Tutaj także nie wiedzie im się najlepiej. Po 5 kolejkach udało się wygrać tylko raz - 4:1 z Gromem Gromadzyń - Wielowieś. Pozostałe cztery spotkania to porażki, choć trzeba przyznać, że nieznaczne (jednobramkowe, oraz 3:1 w ostatniej kolejce z liderem z Rudnej).

Po fatalnym początku dobry nurt złapała Kaczawa. Dwa tygodnie temu srogie lanie sprawiliśmy drużynie z Wielowsi, natomiast przed tygodniem było bardzo blisko niespodzianki i pokonania ówczesnego lidera, Konfeksu Legnica. Ostatecznie z ul. Grabskiego udało się przywieźć cenny punkt.

Obie drużyny ostatnio rywalizowały w sezonie 2015/16. Wówczas na własnym boisku Kaczawa wygrała 4:3, a na wyjeździe lepszy był Zamet, rezultatem 4:1. Sezon wcześniej wynik dwumeczu był patowy, gdyż w obu spotkaniach wygrywali goście w stosunku 0:2.

Na mecz zapraszamy jutro, w sobotę, o godzinie 16:00 do Przemkowa na Plac Wolności 25. Sędzią głównym będzie Pan Kacper Bajon, a na liniach pomagać mu będą Marcin Czukiewski i Sebastian Cirko.

Bus dla drużyny odjeżdża o godzinie 13:45 ze Szczytnik nad Kaczawą, o 13:50 z Bieniowic, a o 14:00 z parkingu Lidl (ul. Moniuszki) z Legnicy. Przejazd będzie miał miejsce przez Chojnów.