Grom Gromadzyń pokonany 7:0!

W Bieniowicach rywalizowały dwie drużyny, które jak dotąd nie zasmakowały zdobyczy punktowej w tym sezonie.

W sobotnie popołudnie nasza drużyna będącą w nieciekawej sytuacji musiała wygrać ze swoim rywalem. Grom Gromadzyń mający problemy kadrowe przyjechał na mecz do Bieniowic walcząc o pierwszą zdobycz punktową, podobnie jak Nasza Kaczawa. Sztuka ta udała się Naszej drużynie. Do przerwy Kaczawa prowadziła już cztery zero, dokładając trzy trafienia po przerwie. Końcowy wynik Kaczawa 7 - Grom 0.

Warto zaznaczyć, że Nasza drużyna zagrała skutecznie, mimo, że kilka bramek mogliśmy jeszcze strzelić. Łupem bramkowym podzielili się odpowiednio: Marcin Kowalski, Michał ŚliwińskiSylwester Brzózka, Kamil Kontraktewicz, Paweł Chmurowski, Karol Urbański.

Już w następny weekend, kolejny ważny mecz dla naszej drużyny i trenera. Zagramy w niedzielę o godz. 11:00 z byłym klubem Adama Popeckiego - Konfeks Legnica. Miejmy nadzieję, że podobnie jak w poprzednim sezonie przy ulicy Grabskiego, uda się zdobyć 3 punkty.