Dla kogo pierwsze punkty?

W nadchodzący weekend odbędzie się mecz pomiędzy dwiema drużynami, które jak dotąd nie zasmakowały zdobyczy punktowej w tym sezonie.

Po raz drugi w ciągu dwóch tygodni do Bieniowic przyjedzie Grom Gromadzyń - Wielowieś. 14 sierpnia Grom był naszym rywalem w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Wówczas pomimo lekkich trudności ze skutecznością w pierwszej połowie, pewnie pokonaliśmy naszych rywali 5:0. Bramki zdobywali Kamil Kontraktewicz (2), Marcin Kowalski, Paweł Chmurowski i Karol Urbański.

Drużyna z gminy Prochowice fatalnie rozpoczęła sezon. Na początek przegrała w Rokitkach 2-1, potem także wyjazdowo ze spadkowiczem Zemetem Przemków 4-1, a powitanie własnej publiczności zakończyło się blamażem 0-11 z podopiecznymi Andrzeja Kisiela. Obecnie Grom zamyka stawkę, ze względu na bardzo niekorzystny bilans bramkowy (-15).

Bieniowiczanie także przegrali wszystkie trzy spotkania, lecz długimi fragmentami prezentowali bardzo dobrą piłkę. Często brakowało a to skuteczności, a to po prostu sportowego szczęścia. Najbliższy mecz oznacza dla którejś z drużyn zdobycie pierwszych punktów w sezonie.

Na mecz zapraszamy serdecznie w niedzielę, 2 września o godzinie 16:00, na stadion w Bieniowicach. Tradycyjnie zachęcamy do żywiołowego dopingu!