200 polubień na FB. Ankieta - które miejsce zajmie Kaczawa?

Na facebooku stuknęło nam ponad 200 polubień.

Liczba ta cały czas rośnie. Dziękujemy za wsparcie i zainteresowanie! Będziemy starać się rozwijać kanały multimedialne dla Was. Jeśli macie jakieś propozycje - co zmienić, co dodać, zarówno na stronie jak i facebook'u, to zachęcamy do napisania tego w komentarzach do tego newsa. Zapraszajcie również znajomych, którzy interesują się losem naszej drużyny do polubień, aby byli na bieżąco.

Zapraszamy także do głosowania w ankiecie. Które miejsce Waszym zdaniem zajmie Kaczawa Bieniowice na koniec sezonu? Przypomnijmy, że na razie jest to lokata 13, z 2 punktami straty do Iskry Kochlice i 7 przewagi nad Czarnymi Rokitki. Pełna tabela dostępna jest w menu Pierwsza Drużyna - Tabela. Do końca sezonu pozostały jeszcze 4 kolejki.

Wracając do poprzedniego meczu w Legnickim Polu, zapraszamy do uzupełnionej galerii zdjęciowej z tego spotkania (zdjęcia dzięki redakcji e-legnickie.pl oraz lca.pl).

Powiązana galeria: