Z kościoła prosto na boisko - sparing ze Zrywem

Przed nami pierwszy sparing w ramach zimowych przygotowań przed rundą wiosenną.

Rywalem Kaczawy będzie drużyna Zrywu Kłębanowice. Drużyna dowodzona przez Dominika Łysaka, a więc byłego zawodnika Miedzi Legnica, jest obecnie liderem II grupy A klasy legnickiej. Mając 33 punkty wyprzedza Rodło Granowice dzięki lepszemu wynikowi w meczu bezpośrednim (wygrana Zrywu 2:0). Trzeba jednak przyznać, że w górze tabeli panuje duży ścisk. Aż 5 zespołów dzieli od siebie dystans jedynie 1 meczu (maksymalnie 3 punkty różnicy).

Mecz będzie dobrym przetarciem na pełnowymiarowym boisku dla zawodników Kaczawy. Pora jest dość nietypowa, gdyż zawody odbędą się w niedzielne przedpołudnie. Pierwszy gwizdek o godzinie 10:00, 4 lutego, na stadionie bocznym ze sztuczną nawierzchnią w parku miejskim w Legnicy. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych kibiców.

Wstępną listę sparingów można zobaczyć w naszym wcześniejszym artykule, natomiast na bieżąco harmonogram gier jest aktualizowany w dziale Kalendarium.