Wracamy na zielone murawy!

Piłkarskie anno domini 2024 czas zacząć! Na pierwszy ogień potyczka z Dębem Stowarzyszenie Siedliska.

Drużyna z Siedlisk ma na ten moment zaledwie 10 punktów, co jest wynikiem dlań dość rozczarowującym. Jesienią Siedliszczanom udało się wygrać tylko z Sokołem Jerzmanowa, Dragonem Jaczów oraz Czarnymi Dziewin. Do tego należy doliczyć remis w Koskowicach. Kaczawa - choć także nie notuje najlepszej kampanii, to jednak ma 7 oczek więcej i plasuje się trzy lokaty wyżej. W okresie przygotowawczym Dąb zaliczył także dość wstydliwą porażkę w sparingu z Iskrą Kochlice (0:10), choć nasi zawodnicy także przegrali z tym samym rywalem (1:4). Dąb jest dość szczęśliwym przeciwnikiem dla Kaczawy, gdyż w ciągu ostatniej dekady nie zdołali ani razu pokonać drużyny z Bieniowic. Jesienią podopieczni Zbigniewa Antosiewicza wygrali 3:2. Warto przypomnieć, że na szpicy w Siedliskach gra nasz były zawodnik, Szymon Janeczko.

Na mecz zapraszamy do Siedlisk w sobotę, 9 marca, na godzinę 15:00

___________

Drużyna Kaczawy II Bieniowice, prowadzona przez Krzysztofa Kuźbika, swoje rozgrywki wznowi dopiero za miesiąc - 7 kwietnia meczem z Victorią w Niemstowie.