Stary znajomy Konfeks zawita w Bieniowicach

Z Konfeksem Legnica mamy bardzo bogatą historię spotkań. Już jutro kolejne z nich odbędzie się na naszym stadionie.

Konfeks radzi sobie całkiem nieźle w tym sezonie. Zaliczany przed rozgrywkami do grona drużyn, które będą pretendować do awansu, nie zawodzi. Punktowo zajmuje trzecie miejsce, mając tyle samo oczek co Błękitni Kościelec i Iskra Kochlice (31). W poprzednim tygodniu na otwarcie wiosny na własnym boisku czekało ich niezwykle trudne zadanie - starcie z liderem z Grębocic. Mimo to już w trzeciej minucie Dominik Plebaniak dał otwarcie gospodarzom. Sparta odpowiedziała jednak golami Michałowicza w 57' i 10 minut później Łetkowskiego i Konfeks kończył mecz na tarczy. Z pewnością podrażniona drużyna legniczan będzie szukać pierwszych wiosennych zdobyczy w Bieniowicach. Nasi zawodnicy w dobrych nastrojach schodzili w sobotę z murawy w Siedliskach, ale mimo to między naszymi drużynami jest aż 11 punktów różnicy. Ostatnie bezpośrednie pojedynki między nami były dość wyrównane. Na 4 poprzednie spotkania dwa razy wygrywała Kaczawa, raz Konfeks (wszystkie jedną bramką) i raz był remis. Jesienią przy Grabskiego Jakub Ziemba pogrążył naszą drużynę w doliczonym czasie gry. Jutrzejsze starcie zapowiada się więc bardzo ekscytująco.

Na spotkanie zapraszamy do Legnicy na stadion przy ul. Grabskiego 24 w sobotę, 16 marca na godzinę 15:00. Arbitrem głównym będzie Pan Krzysztof Dziedzic, a na boku wspomogą go Arkadiusz Błachaniec oraz Kornel Jamrozik.

___________

Druga drużyna rozegra sparing z Orłem Pichorowice. Przeciwnicy zajmują 5 lokatę w V grupie legnickiej B klasy ze stratą 5 punktów do lidera Rules Piersno. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 17 marca, o godzinie 13:00 w Pichorowicach.