Raf-Kop-Bud mistrzem drugiej ligi!

W poprzednim tygodniu Raf-Kop-Bud zapewnił sobie awans do 1 ligi LLH, natomiast po sobotnim zwycięstwie może być już pewien mistrzostwa drugiej ligi!

Po pokonaniu 21 stycznia drużyny geodetów, a więc ZUIG.PL – Geo 4:3 drużyna zbudowana z zawodników Kaczawy zapewniła sobie awans do elity. W obecnej kolejce mogliśmy potwierdzić tytuł mistrzowski. Tak też się stało, choć mecz z United Team nie należał do łatwych. Od początku to nasza drużyna przeważała, lecz szybko nadziała się na skuteczną kontrę, po której United wyszło na prowadzenie. Udało się odrobić straty i jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzenie 2:1. Mimo to rezultat był cały czas na styku, a na 10 minut przed końcem tablica wyników pokazywała 2:2. Wówczas gola zdobyła Kaczawa. Następnie po utarczce słownej sędzia wyciągnął żółty kartonik, którym sprawiedliwie obdzielił po jednym z reprezentantów obu ekip. Dla gracza United była to druga kartka, która skutkowała wykluczeniem z zawodów oraz karą gry w stracie zawodnika przez 2 minuty lub do pierwszej straconej bramki. Raf-Kop-Bud świetnie to wykorzystał i strzelił kolejnego gola, a potem padły jeszcze dwa.

Ostatecznie zwycięstwo 6-2 potwierdza dominację w 2 lidze Legnickiej Ligi Halowej.

Równocześnie wygrana Flashnetu Internet 9:2 z Rehabilitacją Zdrowe Plecy także zapewniła im awans o ligę wyżej.

United Team - Raf-Kop-Bud 2:6 (1:2)