Przerwać passę lidera

W piątej kolejce ligowej zmierzymy się w Legnicy w ramach wyjazdowego meczu z Konfeksem Legnica.

Podopieczni trenera Andrzeja Kisiela rewelacyjnie rozpoczęli rozgrywki ligowe. Jak dotąd, wraz z beniaminkiem z Rudnej, wygrali wszystkie 4 mecze. Niemniej w przeciwieństwie do Sparty nie stracili nawet bramki, a strzelili aż 18 i są samodzielnym liderem ligi okręgowej. Skład Konfeksu został bardzo mocno odmłodzony w poprzednim sezonie, lecz z biegiem czasu zawodnicy zyskiwali na doświadczeniu, które obecnie procentuje.

Kaczawa Bieniowice po niespodziewanym fatalnym początku w końcu wygrała swoje spotkanie przed tygodniem. Dzięki temu awansowaliśmy na 11 miejsce, mając także dodatni bilans bramkowy.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie to z legniczanami inaugurowaliśmy kolejno rundę jesienną i wiosenną. W sierpniowym meczu wygraliśmy 0:1 po fantastycznym uderzeniu z dystansu Karola Urbańskiego. W tamtym meczu bardzo dobrze na bramce, pomimo odniesionej kontuzji barku, spisywał się Miłosz Kudłacz. W rewanżu rozgrywanym na sztucznej murawie w parku miejskim Kaczawa przegrała "domowy" mecz 0:4. W barwach Konfeksu gra dwóch byłych zawodników naszej drużyny - Oliwier Dańczak oraz Dominik Wiśniewski. Natomiast grającym trenerem naszego zespołu jest wieloletni zawodnik i kapitan Konfeksu, Adam Popecki.

Na spotkanie zapraszamy na stadion Konfeksu w Legnicy, przy ulicy Grabskiego 24 w niedzielę, 10 września, o godzinie 11:00. Rozjemcą głównym spotkania będzie Pan Mateusz Witkowski.