Podsumowanie rundy jesiennej w klasie okręgowej

Poniżej przedstawiamy liczbowe podsumowanie rundy jesiennej w rozgrywkach legnickiej klasy okręgowej.

Kaczawa skończyła rundę na trzecim miejscu w tabeli, z dorobkiem 31 punktów (średnio 2,06 pkt / mecz), strzelając 38 bramek (2,53/mecz) oraz tracąc 20 (1,3/mecz). Nasze konto strzeleckie jest 4 rezultatem w lidze, natomiast straciliśmy najmniej bramek w całej stawce! Wygraliśmy 9 spotkań (trzeci wynik w lidze), zremisowaliśmy 4, przegraliśmy 2 (drugi wynik w lidze).

Mecze domowe: 12 punktów na 24 możliwe: 3 zwycięstwa (Konfeks, Górnik, Płomień), 3 remisy (Błękitni, Stal, LegPol), 2 porażki (Czarni Dziewiń, Iskra). 17 strzelonych bramek (2,125/mecz) i 13 straconych (1,625/mecz)

Mecze wyjazdowe: 19 punktów na 21 możliwych: 6 zwycięstw (Zawisza, Czarni Rokitki, Orzeł, Dąb, Dragon, Zryw), 1 remis (Gwardia) i brak porażek. 21 strzelonych bramek (3/mecz) i 7 straconych (1/mecz).

W 15 spotkaniach udział wzięło 18 zawodników, z czego 12 wpisało się do kajetu sędziego jako strzelcy bramek. Najwięcej na boisku spędzili: Karol Nikodem, Miłosz Kudłacz (po 1350 minut), Damian Buń (1291) oraz Michał Raczkowski (1290).