Panie Prezesie - dziękujemy!

Przed sobotnim meczem nastąpiło uroczyste podziękowanie byłemu już prezesowi klubu Kaczawa Bieniowice - Panu Romanowi Kuźmińskiemu.

Pan Roman dowodził naszym klubem na najwyższym szczeblu organizacyjnym przez wiele lat. Jest protoplastą futbolu w Bieniowicach, gdyż był jednym z założycieli Kaczawy w 1970 roku. W tym czasie zaliczyliśmy wiele radosnych dla klubu chwil, jak między innymi awanse do klasy okręgowej. W sercu Pana Romka zawsze był los Kaczawy i przez wszystkie lata starał się na każdym polu o dobro każdej z drużyn działającej pod egidą Kaczawy - począwszy od tej pierwszej drużyny, przez drużynę rezerw aż po każdą z licznych drużyn juniorskich.

Za to wszystko w imieniu zarządu, zawodników, kibiców i wszystkich sympatyków Kaczawy oraz osób współdziałających z nami serdecznie dziękujemy! Oczywiście Pan Roman będzie zawsze mile widziany na trybunach w czasie naszych spotkań.

Wydarzenie to jest także sportową informacją dnia na portalu lca.pl: http://sport.lca.pl/legnica,news,64043,Legendarny_dzia_acz_odchodzi_na_emerytur_.html

_____________________________________________________________________________________________________

Nowym prezesem zarządu Kaczawy Bieniowice został Rafał Stępień. Życzymy udanej pracy!

Powiązana galeria: