Najlepsi strzelcy i asystenci rundy jesiennej

Prezentujemy listę najlepszych strzelców oraz asystentów rundy jesiennej naszej drużyny.

Najwięcej strzelił niezawodny Marcin Kowalski, natomiast tuż za jego plecami ex aequo znaleźli się Kamil Kontraktewicz i Paweł Chmurowski.

8 bramek: Marcin Kowalski: vs Grom na 1:0, vs Konfeks na 1:2, vs Iskra Kochlice na 0:1 i 2:2, vs KS Męcinka na 0:1 i 0:3, vs Sparta Rudna na 3:2 i 4:5.

6 bramek:

Kamil Kontraktewiczvs Grom Gromadzyń na 2:0 i 5:0, vs Zamet Przemków na 3:1, vs Kuźnia Jawor na 2:4, vs Dąb Siedliska na 1:2, vs Legnickie Pole na 1:3

Paweł Chmurowskivs Grom Gromadzyń na 3:0, vs Konfeks na 0:1, vs Iskrą Księginice na 1:0, vs Kuźnia Jawor na 2:4, vs Dąb Siedliska na 1:1, vs Sparta Rudna na 2:0

4 bramki: Michał Śliwińskivs Grom Gromadzyń na 4:0, vs Dąb Siedliska na 2:3, vs KS Męcinka na 0:2 i 0:4

2 bramki: Adam Popecki: vs Czarni Rokitki na 2:1, vs Sparta Rudna na 1:0

1 bramka:

Damian Domagała vs Płomień Radwanice na 1:1

Karol Urbański vs Grom Gromadzyń na 7:0

Sylwester Brzózka vs Grom Gromadzyń na 6:0

___________________________________________________________________________________

Klasyfikacja asystentów została zdominowana przez Kamila Kontraktewicza i Adama Popeckiego, którzy są głównymi autorami ostatnich podań w tej rundzie.

6 asyst: Kamil Kontraktewicz, Adam Popecki

1 asysta: Rafał Stępień, Jarosław Omański, Michał Śliwiński, Paweł Chmurowski, Dariusz Komaniecki, Damian Domagała

Klasyfikację kanadyjską (1 pkt za każdą bramkę i asystę) wygrał dość zdecydowanie Kamil Kontraktewicz.

12 punktówKamil Kontraktewicz

8 punktówMarcin KowalskiAdam Popecki

7 punktówPaweł Chmurowski

5 punktówMichał Śliwiński

2 punktyDamian Domagała

1 punktKarol UrbańskiSylwester BrzózkaJarosław OmańskiRafał StępieńDariusz Komaniecki

Wszystkie pozostałe statystyki można obejrzeć także w menu Pierwsza drużyna => Statystyki zawodników. Oprócz wyżej wymienionych można także zobaczyć liczbę zdobytych i straconych bramek przez drużynę, w czasie gdy dany zawodnik był na boisku, liczba zwycięstw/remisów/porażek z udziałem danego zawodnika oraz liczbę kartek (żółte/czerwone) i czas spędzony na boisku (w minutach).

Podobnie ciekawe są statystyki całej drużyny, które można porównać na tle innych drużyn (należy jednak pamiętać, że wiele drużyn naszej ligi nie aktualizuje na bieżąco swoich profili). Można je znaleźć w Pierwsza drużyna => Statystyki drużyn.

Wszystkie statystyki są aktualizowane na bieżąco w czasie sezonu, można je więc śledzić i porównywać po każdej ligowej kolejce.