Lider A klasy kolejnym sparingpartnerem Kaczawy

W sobotnie przedpołudnie rozpoczniemy kolejna mecz testowy. Rywalem Mewa Kunice.

Drużyna Jacka Kanasa w ostatnich latach nieudanie walczyła o awans do ligi okręgowej. Przed sezonem 2017/18 znacznie się wzmocnili, głównie zawodnikami Ikara Miłogostowice, gdzie projekt "okręgówka" ostatecznie nie wypalił. W poprzednim roku do ostatniego momentu walczyli o promocję do ligi wyżej. Nie pomogło nawet 13 wygranych ostatnich kolejek z rzędu, gdyż finalnie to Zryw Kłębanowice okazał się lepszy o... jeden punkt. W obecnych rozgrywkach radzą sobie wyśmienicie. Z 37 punktami o 3 wyprzedzają Czarnych z Dziewienia oraz o 6 Wilki Różana. Jesienią zanotowali 12 zwycięstw, 1 remis (1:1 u siebie z Transportowcem Kłopotów) oraz 1 porażkę (2:1 w Dziewieniu). Jest to drużyna złożona z utalentowanych, dobrze wyszkolonych technicznie oraz doświadczonych zawodników z przeszłością w wyższych klasach okręgowych. Choćby Dariusz Durkalec w sezonie 2014/15 bronił barw Kaczawy.

Na sparing zapraszamy na godzinę 11:00 w sobotę, 23 lutego, na boisko boczne w parku miejskim w Legnicy. Zbiórka zawodników o godzinie 10:15. Drużyna rezerw nie gra w tym tygodniu sparingu.

Powołania do pierwszej drużyny: Miłosz Kudłacz, Damian Domagała, Dariusz Komaniecki, Rafał Stępień, Adam Kasperowicz, Dawid Śliwiński, Kamil Kontraktewicz, Michał Śliwiński, Krzysztof Karpowicz, Karol Nikodem, Adrian Ceglarski, Szymon Janeczko, Damian Buń, Dominik Wiśniewski, Michał Raczkowski.