Dwa domowe mecze. Dragon i Prochowiczanka II zawitają do Bieniowic

Dziewiąty w tabeli Dragon Jaczów oraz lider B klasy - Prochowiczanka II Prochowice przyjadą w ten weekend na mecze do Bieniowic.

Dragon Jaczów jest 2 pozycje wyżej niż nasz środowy przeciwnik, Dąb, zajmując 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 oczek (17 mniej od Kaczawy). Nasi najbliżsi rywale notują niezwykle udaną passę. W 6 ostatnich meczach aż 5 razy schodzili z boiska zwycięsko. Przegrali jedynie z liderem, Iskrą Księginice. Na szczególne wyróżnienie zasługuje ostatnia, środowa wygrana. Dragon także odrabiał straty (z 16 kolejki), gdzie do przerwy przegrywał w Zagrodnie z Orłem 3:2, ale ostatecznie skończyło się 3:6. Aż 4 bramki dla Jaczowian strzelił Kamil Kaczmar. Również Kaczawa ma po środowym pojedynku powody do delikatnego uśmiechu po wygranej 2:0 z Dębem Stowarzyszenie Siedliska. W sobotę czeka nas więc spotkanie dwóch uskrzydlonych drużyn. Jesienią wygraliśmy na wyjeździe 0:1.

Na mecz zapraszamy do Bieniowice w sobotę, 13 maja, na godzinę 17:00. Arbitrem głównym będzie Pan Dawid Wolan, a z boku pomogą mu Marcin Paszkiewicz oraz Konrad Śliwka.

_____________

Drużyna rezerw naszego klubu także zagra u siebie, a czeka ją bardzo trudne zadanie. Do Bieniowic przyjedzie bowiem mająca poważne aspirację na grę w wyższej lidze Prochowiczanka II Prochowice. Rywale przegrali tylko raz, u wicelidera w Tyńcu. Niespodziewanie przed tygodniem przydarzył im się także bezbramkowy remis u siebie z Polder-a Damianowo. To jak dotąd jedyne straty punktów, gdyż najbliżsi rywale Kaczawy II zdobyli aż 52 na 57 możliwych oczek. Daje to na razie jednak tylko punkt przewagi nad Cichą Wodą Tyńcem Legnickim, ale aż 16 nad naszą drużyną, która zamyka podium. Kaczawa przed tygodniem wygrała w zeszłą niedzielę 3:6 w Kawicach, natomiast w pierwszym meczu w Prochowicach przegraliśmy 4:0.

Spotkanie odbędzie się także w Bieniowiach, w niedziele 14 maja, o godzinie 11:00. Poprowadzi je Pan Andrzej Walz, z asystą Marcina Żmudy oraz Mariusza Kaczmarka. Zapraszamy!