Z Płomieniem po raz pierwszy

W nadchodzący weekend rozegrana zostanie ostatnia, piętnasta kolejka rundy jesiennej. Rywalem Kaczawy będzie Płomień Radwanice.

Drużyna z powiatu polkowickiego jest absolutnym nowicjuszem w lidze okręgowej. W ubiegłym sezonie zdobywając 81 punktów (26 zwycięstw, 3 remisy i jedna porażka z Pogonią Góra) okazali się najlepsi w grupie I legnickiej A klasy. Ubiegli tym samym Dragon Jaczów, Pogoń Góra i Zawiszę Serby. W obecnych rozgrywkach mimo braku doświadczenia na tym poziomie można powiedzieć, że dalej niesie ich flow. Przy 5 zwycięstwach, 3 remisach i 6 porażkach plasują się w środku tabeli, bo na 9 miejscu. Jak dotąd zawodnicy Zbigniewa Czajkowskiego pokonali między innymi Kuźnię Jawor, Dąb Siedliska, KS Legnickie Pole, Hutę Przemków i Czarnych Rokitki. Niemniej dwa ostatnie mecze to sensacyjna porażka z Gromem Gromadzyń oraz "planowana" z Konfeksem Legnica.

Nasza drużyna gra w kratkę. Także przegrała dwa ostatnie spotkania ze Spartą Rudna oraz liderem z Prochowic, lecz wcześniej 2 wygrane przeplotła domowa porażka z KS Legnickie Pole.

Jak dotąd obie ekipy nie spotkały się ani razu, czy to na polu ligowym czy pucharowym. Miejmy nadzieję, że dobrze kartę historii wzajemnych występów otworzy Kaczawa. Już wiadomo, że jesień zakończymy na miejscu 13 lub 14.

Początek rywalizacji w Bieniowicach w sobotę, 18 listopada, o godzinie 13:30. Sędzią głównym będzie Pan Kacper Gontarek (sędziował nam także poprzedni mecz z Prochowiczanką), a na liniach pomagać mu będą Rafał Abramowicz i Błachaniec Arkadiusz.

Serdecznie zapraszamy na nasz ostatni mecz w tym roku i zachęcamy do żywiołowego dopingu!