Z Hutą także nie pogramy. Mecz został przełożony.

Mecz Kaczawy w II kolejce wiosennej został także przełożony na inny termin z powodu złego stanu murawy w Przemkowie.

Długa zima dała się we znaki nie tylko Kaczawie. Dodając do tego ostatnio padające deszcze, wiele meczów I kolejki okręgówki zostało przełożonych. Niestety Kaczawie nie będzie dane także planowo rozegrać spotkania nr 2, a więc wyjazdowego pojedynku z Hutą Przemków. Gospodarze zgłosili brak gotowości ich płyty do przeprowadzenia zawodów, a mecz został przeniesiony na inny termin, który zostanie jeszcze ustalony. Decyzja nie dziwi tym bardziej, że na najbliższy weekend przewidziano przemienne opady deszczu i śniegu oraz temperaturę dochodzącą do -7 stopni Celsjusza. Gra w takich warunkach może jeszcze bardziej zniszczyć murawę, a i nie zachęca kibiców - dla których przecież gramy - do gromadzenia się na trybunach.

Następny planowy mecz ligowy to domowe spotkanie z Czarnymi Rokitki, które powinno się odbyć w sobotę 24 marca, o godzinie 16:00

Przypomnijmy, że w I kolejce wiosennej nie odbyły się aż trzy spotkania w naszej lidze, które zostały przełożone na 31 marca 2018:

I kolejka wiosenna (kolejka XVI)

Zamet Przemków przełożony KS Legnickie Pole
Iskra Kochlice przełożony Prochowiczanka Prochowice