Turniej Oldbojów z okazji 50-lecia Cicha Woda Tyniec Legnicki Wygrany!

Nasza drużyna złożona z oldbojów wzięła udział w turnieju zorganizowanym przez Cicha Woda Tyniec Legnicki z okazji 50-lecia klubu. Do wzięcia udziału zaprosili Naszych zawodników, którzy z wielkim zaangażowaniem wzięli czynny udział  w tej imprezie.

Do udziału zaproszono również Krokus Kwiatkowice, który razem z organizatorami byli przeciwnikami naszych zawodników. Zawodnicy Kaczawy wygrali bezapelacyjnie oba spotkania, kolejno z Cichą Wodą Tyniec Legnicki 4:3 oraz z Krokusem 4:0.

Wygrywając oba spotkania, Kaczawa bezapelacyjnie wygrała cały turniej, lecz sama wygrana w tym przypadku nie była najważniejsza, a uczczenie tak zasłużonego klubu jakim jest Cicha Woda Tyniec Legnicki. Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie i wspólne świętowanie a zaprzyjaźnionemu klubowi życzymy samych sukcesów i awansu do wyższej klasy rozgrywkowej!

Kaczawę reprezentowali: Józef Głogowski, Wiesław Klimczak, Roman Urbański, Tomasz Wojciechowicz, Piotr Kwaśniewski, Mariusz Kudła, Jarosław Omański, Dariusz Mędrzycki, Szymon Styczeń oraz nasz Prezes Rafał Stępień, który z powodów braków kadrowych wcielił się w rolę bramkarza, dając jasny sygnał, że nasz etatowy bramkarz ma silnego konkurenta na swoją pozycję.

Wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w turnieju Zarząd klubu DZIĘKUJĘ!

Powiązana galeria: