Puchar lata gminy Kunice

W najbliższą sobotę rozegrana zostanie druga edycja pucharu lata gminy Kunice. Odbędzie się ona na obiektach sportowych w Kunicach.

Puchar lata jest letnią wersją wieloletniego turnieju, który w przerwie zimowej odbywa się w hali sportowej w Spalonej przy udziale drużyn z gminy i ekip zaproszonych gościnnie. Będzie to dopiero druga letnia edycja. Zaszczyt bycia gospodarzem pierwszej, ubiegłorocznej, przypadł Kaczawie Bieniowice. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, ustępując jedynie Ikarowi Miłogostowice.

Oprócz naszej drużyny uczestniczyć będą także wszystkie pozostałe drużyny z gminy:

• Mewa Kunice (A klasa)
  • Unia Rosochata (B klasa)
  • Ikar Miłogostowice (B klasa)
  • Albatros Jaśkowice (A klasa)

W turnieju każdy z zespołów gra z każdym. Mecz to 2x15 minut na pełnowymiarowym boisku z 2 minutową przerwą po I połowie. O miejscu w końcowej klasyfikacji będą decydować kolejno: punkty, mecz bezpośredni, mała tabela, bilans bramek, bramki strzelone, rzuty karne.

Planowane rozpoczęcie turnieju to godzina 10.00 w sobotę, 29 lipca. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Kunicach!