Podsumowanie sezonu w B klasie

Po pierwszej drużynie, czas na przegląd minionego sezonu w wykonaniu Kaczawy II,

Nasze rezerwy zajęły ostatecznie 6 lokatę w IV grupie legnickiej B klasy, mając aż 11 punktów przewagi nad następną Koroną Kawice i 10 straty do podium. Zebraliśmy 54 punkty, wygrywając 17 spotkań, remisując 2, a przegrywając 9. Ewidentna "zadyszka", spowodowana głównie dużymi brakami kadrowymi, przyszła na sam koniec sezonu, Na ostatnich 9 kolejek doznaliśmy aż 6 porażek.

Średni dorobek punktowy wynosił 1,89 pkt/mecz. Zdobyliśmy 98 goli (3,5/mecz), tracąc 69 (2,46). Strzelcami bramek było 20 różnych graczy, z czego najlepsza trójka prezentuje się następująco:

Piotr Niedbała - 13

Michał Kasperowicz - 11

Sylwester Brzózka - 9

Na boisku meldowało się łącznie aż 35 zawodników, a największy wkład w to mieli:

Krzysztof Kuźbik - 2110

Krzysztof Stępień - 1782

Piotr Niedbała - 1710

Pełna tabela ligowa dostępna jest w zakładce II drużyna -> Tabela. Do legnickiej A klasy awansował bezbłędny mistrz B klasy - Odra Malczyce.

Wszystkim zawodnikom, kibicom, zarządowi oraz sympatykom drugiej drużyny dziękujemy za ten sezon. Już wkrótce rozpocznie się nowy, w którym oczywiście zobaczymy rezerwy naszego klubu. Już teraz zapraszamy na mecze!