O puchar z Gromem

W pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu Legnica zmierzymy się z Gromem Gromadzyń Wielowieś.

Drużyna z gminy Prochowice jest naszym rywalem w lidze okręgowej. W poprzednim sezonie w rundzie jesiennej udało się przekonująco wygrać 5-1 (Brzózka 32', 55', 71', Kowalski 59, Omański 63'). Rozgrywaliśmy wówczas swoje spotkanie w roli gospodarza na sztucznej nawierzchni w legnickim parku. W rewanżu, rozegranym w środku tygodnia w Wielowsi ulegliśmy 4-1 (Kluzowicz 68', przy stanie 0:0 Kaczawa nie wykorzystała rzutu karnego).

Mecz zostanie rozegrany między pierwszą a drugą kolejką nowego sezonu, tj. we wtorek, 15 sierpnia (święto wniebowzięcia NMP) o godzinie 17:00 w Bieniowicach.

W pierwszej rundzie występują drużyny ligi okręgowej oraz niektóre z A klasy. W kolejnej dołączą trzecio- i czwartoligowcy.

Pozostałe pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym (Legnica):

Zjednoczeni Snowidza - Kuźnia Jawor

Zadzior Buczyna - Płomień Radwanice