Wygrany sparing z Granitem Roztoka

Kaczawa pokonała Granit Roztoka w sparingu w ramach przygotowań do nowego sezonu.

Coraz lepiej naoliwiona jest nowa maszyna Kaczawy. Nowa, i młoda, gdyż do składu zawitało wielu zawodników, którzy wcześniej grali głównie w drużynie juniorskiej naszego klubu. Od początku to Kaczawa kreowała dogodniejsze sytuacje bramkowe. W meczu rozgrywanym w trzech tercjach 30 minutowych długo trzeba było czekać na bramkę. W końcu podanie wzdłuż pola karnego dobrze wykorzystał Krystian Ceglarski w ostatniej minucie pierwszej tercji. Druga odsłona to także dominacja Kaczawy, a już w 35' na 2:0 podwyższył Michał Śliwiński. Jeszcze w tej samej tercji na 3:0 strzelił Dominik Wiśniewski. W trzeciej tercji do głosu doszli goście. Najpierw strzelili pierwszą bramkę, a w ostatniej akcji meczu zdołali zminimalizować rozmiar porażki. Ostateczny wynik to 3:2, ale najważniejszy jest styl i coraz lepsze zgranie zespołu trenera Grzegorza Omańskiego.

Kolejny sparing odbędzie się już w czwartek o godzinie 17:30. Rywalem będą juniorzy III ligowego KS Polkowice. Poprzedzi go wtorkowy trening o godzinie 19:00.