Walczący o utrzymanie Orzeł Zagrodno zawita w Bieniowicach

Już jutro kolejna odsłona meczów w środku tygodnia. Tym razem do Bieniowic przyjedzie Orzeł Zagrodno. Klub z powiatu złotoryjskiego na ten moment zajmuje ostatnią pozycję w lidze, choć wciąż ma szanse na utrzymanie.

Na dole tabeli ścisk. Różnica między trzema ostatnimi zespołami to zaledwie dwa punkty. Sytuacja się skomplikowała na skutek sobotniego meczu Orła z Czarnymi Rokitki. W przeciwieństwie do naszej drużyny Zagrodczanie zwyciężyli w sobotę 1:2, pomimo, że do przerwy przegrywali 1:0. Decydującą bramkę strzelił w 84' Bartosz Bielecki. Zwycięstwo w Rokitkach przerywa serię 6 porażek i 9 meczów bez zwycięstwa. Orłowi dało to cień nadziei, przynajmniej na oddalenie relegacji w czasie. Do 11-tego i 12-tego miejsca (kolejno Zawisza i Gwardia) tracą aż 8 punktów, niemniej niesieni na fali zwycięstwa na pewno będą pełni ambicji walczyć na bieniowickiej murawie. Nasza drużyna z kolei przegrała z świetnie walczącym i strzelającym piękne bramki Dragonem Jaczów 2:3. Jutrzejszy mecz będzie szybką okazją do rehabilitacji. Do tego trzeba pełnego zaangażowania, którego nasi kibice mogą być pewni! Jesienią w bezpośrednim starciu wygraliśmy 0:2.

Na spotkanie zapraszamy już jutro, w środę, 17 maja, na godzinę 17:30 do Bieniowic. Arbitrem głównym będzie Pan Marcin Czukiewski z delegatury lubińskiej. Na boku wesprą go Arkadiusz Banach oraz Damian Jankowski.