Transfery: Karol Nikodem oraz Krzysztof Karpowicz w GKS Raciborowice

Karol Nikodem oraz Krzysztof Karpowicz przeszli na zasadzie transferu definitywnego do GKS Raciborowice.

Drużyna z gminy Warta Bolesławiecka zajmuje obecnie pozycję wicelidera w III grupie jeleniogórskiej A klasy ze stratą 6 punktów do prowadzącej Twardy Świetoszów.

Nasi byli już zawodnicy od lat godnie reprezentowali barwy Kaczawy. Karol przeszedł do nas z Orła Mikołajowice, a w przeciągu lat miał także przerwy od bieniowickiej murawy, kiedy to grał w Zrywie Kłębanowice czy IV ligowym Orkanie Szczedrzykowice. Krzysztof z kolei zasilił nasze szeregi w przerwie zimowej dokładnie 4 lata temu, w międzyczasie także grając w Zrywie w sezonie 2020/21. Dla popularnego "Karpia" jest to powrót do Raciborowic, gdzie ostatnio występował w 2017 roku.

Naszym byłym już zawodnikom życzymy wszystkiego dobrego, rozwoju piłkarskiego oraz osobistego, a przede wszystkim dużo zdrowia! Zapraszamy także na trybuny na nasze mecze w charakterze kibiców!

Karol oraz Krzysztof w swoim ostatnim meczu dla Kaczawy (Karol strzelcem drugiej bramki).

Krzysztof Karpowicz strzelający gola w domowym pojedynku ze Stalą Chocianów

Karol Nikodem w pojedynku z graczem Chrobrego Głogów, Miłoszem Jóźwiakiem.

W nowej drużynie naszych ex-pomocników występuje także były reprezentant Polski, Dawid Janczyk.