Sparing wewnętrzny na remis

Dzisiaj rano odbył się sparing wewnętrzny drużyn naszego klubu. W parku miejskim w Legnicy spotkały się zespoły Grzegorza Omańskiego oraz Radosława Wrońskiego.

Po prawdzie nie był to sztywny układ. Część zawodników zagrała tego dnia zarówno w jednej, jak i drugiej drużynie. Część natomiast wystąpiła tylko w jednej, co nie znaczy, że jest to sztywny podział, który będzie bezwzględnie obowiązywać w rundzie wiosennej. Każdy swoją dyspozycją i zaangażowaniem będzie pracował na swoje szanse na ewentualnie zaprezentowanie się w pierwszej drużynie, ale także na występy w rezerwach będzie trzeba sobie zasłużyć.

Pierwszą bramkę tego dnia zdobył Damian Domagała i mimo dominacji drużyny występującej w klasie okręgowej, po pierwszej tercji to rezerwy wygrywały 1:0. Druga tercja to mocne uderzenie Dominika Wiśniewskiego, który szybkimi dwoma bramkami wyprowadził swoją drużynę po raz pierwszy tego dnia na prowadzenie. Ostatecznie ta część meczu zakończyła się wynikiem 4:2 dla pierwszego zespołu. Trzecia tercja to ponowna utrata prowadzenia przez pierwszy zespół, a następnie objęcie go przez rezerwy. Potem sytuacja się zmieniła, a na koniec padł sprawiedliwy remis 7:7. W meczu kontrolnym wystąpili także juniorzy z prowadzonej na co dzień drużyny Krzysztofa Synowca. Najwięcej goli padło łupem Dominika Wiśniewskiego oraz Sylwestera Brzózki.

Za tydzień rezerwy zmierzą się z Błękitnymi Koskowice. O meczu pierwszej drużyny będziemy informować.