Park Targoszyn pierwszym sparingpartnerem Kaczawy

Park Targoszyn był pierwszym przeciwnikiem Kaczawy w ramach przygotowań do rundy wiosennej legnickiej ligi okręgowej.

Nasz sobotni rywal zajmuje 15, przedostanie miejsce w II grupie legnickiej A klasy. Po dwóch zwycięstwach (ze Spartą Paszowice i Kolejarzem Miłkowice) oraz 5 remisach i ośmiu porażkach ma na koncie 11 punktów. Znacznie wyżej notowana Kaczawa była oczywiście faworytem tego spotkania.

Mecz został podzielony na 3 tercje. W pierwszej tercji dominowała Kaczawa. Pierwszą bramkę zdobył Dominik Wiśniewski. Drugą Michał Śliwiński i ta część spotkania zakończyła się rezultatem 2:0. W drugiej tercji nasi zawodnicy trochę odpuścili, przez co to Targoszynianie wygrali 0:1, choć w całym mecz w dalszym ciągu przegrywali 2:1. Trzecia tercja to ponownie dobra gra Bieniowiczan. Cztery bramki, w tym hattrick Dominika WIśniewskiego, nie pozostawiły złudzeń. Ostatnim strzelcem był Szymon Janeczko. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1.

Następne spotkanie będzie grą wewnętrzną Kaczawy. Spotkają się pierwsza i druga drużyna. Spotkanie będzie miało miejsce w sobotę, 9 lutego, o godzinie 9:00 w parku miejskim w Legnicy.