Rozpoczynamy wiosenne granie w Bieniowicach.

Runda wiosenna rozpoczęła się awansem już w listopadzie, ale pierwszy mecz anno domini 2022 w Bieniowicach rozegramy w najbliższą sobotę z Granitem Roztoka.

Drużyna Kamila Ordy jest - podobnie jak Kaczawa - beniaminkiem IV ligi. Także tak sam jak nasz klub została wicemistrzem swojej, wałbrzyskiej klasy okręgowej. W IV lidze wyniki ma dość imponujące i można powiedzieć, że poszła za ciosem. Na razie utrzymuje się na podium tabeli, ale ma tyle samo punktów co poprzedzające ją Mewa Kunice i Chrobry II Głogów. Co ciekawe, bilans meczów domowych i wyjazdowych Granitu jest identyczny - po 5 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. To oznacza, że przegrali u siebie z Mewą Kunice oraz na wyjeździe z Leśnikiem Osiecznica. W pierwszym meczu z Kaczawą w Roztoce było 7:3 dla gospodarzy. W sobotę Granit będzie chciał potwierdzić swoją wysoką lokatę w tabeli, natomiast bieniowiczanie podjąć rewanż na swojej ziemii.

Na to spotkanie zapraszamy w sobotę, 12 marca, na godzinę 15:00 do Bieniowic. Sędzią głównym będzie Pan Oskar Chupało.