Rezerwy ponownie zwycięskie

Drugie zwycięstwo w sezonie odniosła nasza drużyna rezerw. Kaczawa II Bieniowice wygrała z Odrą Rzeczyca 4:2.

Choć dotychczas Kaczawa II wygrała tylko jeden mecz w sezonie, to do pojedynku z Odrą podchodziła w roli faworyta. Rywale jak dotąd nie zdobyli nawet punktu, a nasi zawodnicy robili dużo, aby to się nie zmieniło w niedzielę. Dużo, choć nie wszystko, gdyż raziła wysoka nieskuteczność. Kaczawa kreowała sobie liczne okazje, ale nie potrafiła przekuć je w konkrety. W końcu w 21' bramkę zdobywa Piotr Niedbała. Na niewiele to się zdało, gdyż 10 minut później po błędzie bloku defensywnego tracimy gola. Strzelcem Robert Sobowiec. Pierwsza część kończy się wynikiem 1:1.

W przerwie wchodzący Jakub Śnieżek oraz Michał Kasperowicz nieco odmieniają obraz gry. Kaczawa jeszcze mocniej przyciska i daje to wymierny efekt w 56', kiedy to Michał Śliwiński wyprowadza nas na prowadzenie. Już po 6 minutach to właśnie zmiennik Śnieżek podwyższa na 3:1, pozwalając na komfort gry naszej drużyny. Ten zostaje zmącony w 74', gdy brak komunikacji w defensywie skrupulatnie wykorzystuje Serhii Klimantov, zdobywając gola kontaktowego. Chociaż wynik jest na styku, to nasza drużyna lekko przeważa w grze. W samej końcówce z narożnika pola karnego bardzo dobrze uderza Rafał Stępień, ustalając wynik na 4:2.

Po tym zwycięstwie Kaczawa II Bieniowice zajmuje 9 miejsce w IV grupie legnickiej B klasy, z dorobkiem 6 pkt. Odra jest przedostatnia (bez punktów), natomiast Orkan przed Victorią Niemstów.