Okres przygotowawczy rezerw Kaczawy. Przedstawiamy listę sparingów.

Przedstawiamy listę sparingów Kaczawy II Bieniowice, zajmującej po rundzie jesiennej fotel wicelidera III grupy legnickiej B klasy.

Sparingi rezerw Kaczawy
Termin Godzina Przeciwnik Miejsce
09.02.2019 (sb) 11:00 Kaczawa Bieniowice stadion boczny w parku (Legnica)
17.02.2019 (nd) 11:00 Błękitni Koskowice (?) stadion boczny w parku (Legnica)
03.03.2019 (nd) 11:00 Dąb Stowarzyszenie Siedliska stadion boczny w parku (Legnica)
10.03.2019 (nd) 11:00 Krokus Kwiatkowice stadion boczny w parku (Legnica)
17.03.2019 (nd) 11:00 Błękitni Koskowice stadion boczny w parku (Legnica)

Serię sparingów rezerwy naszego klubu rozpoczną grą wewnętrzną z I drużyną. Spotkanie z Błękitnymi Koskowice nie jest jeszcze potwierdzone na 100%. Koskowiczanie po 3 latach występów w A klasie, w sezonie 2017/18 nie przystąpili do rozgrywek. Obecnie wznowili grę w IV grupie B klasy, gdzie z bilansem meczów 10 zwycięstw - 1 remis - 1 porażka, zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Nie mogą jednak czuć się zbyt pewnie, gdyż tyle samo oczek (31 pkt.) ma inny nasz sparingpartner - Krokus Kwiatkowice. Dzięki zwycięstwu w bezpośrednim meczu z 6 kolejki u siebie 1:0 (Adrian Korytek 86'), to drużyna z gminy Legnickie Pole lideruje w tabeli. W międzyczasie czeka nas konfrontacja z Dębem Stowarzyszenie Siedliska. Drużyna z Siedlisk w jeszcze poprzednim sezonie rywalizowała z pierwszą drużyną Kaczawy w lidze okręgowej. Obecnie pod okiem naszego byłego szkoleniowca - Tadeusza Gajdzisa, zajmują 5 miejsce w II grupie A klasy. Seria sparingów zakończy się rewanżem z Błękitnymi Koskowice.

Treningi będą się odbywać wspólnie z I drużyną, a o ich harmonogramie poinformujemy wkrótce. Wznowienie rozgrywek klasy B planowane jest na weekend 23-24.03.2019 r.

Radosław Wroński - trener Kaczawy II Bieniowice