Nowa strona pierwszego zespołu Kaczawy!

Witamy na nowej stronie internetowej zespołu seniorów Kaczawy Bieniowice!

Postanowiliśmy odświeżyć stary wygląd poprzedniej witryny, czego efektem jest nowa strona pierwszej drużyny naszego klubu. Poprzednia wersja będzie służyła jako osobny portal dla wszystkich drużyn młodzieżowych Kaczawy i tam też będą pojawiały się newsy z nimi związane.

Zapraszamy do zapoznania się z treściami prezentowanymi na naszej stronie w całkowicie nowym, rozbudowanym menu.

Wszystkie dane piłkarskie, w tym te dotyczące meczów i zawodników, są uzupełnione od początku rundy wiosennej (+ jesienny mecz z Dębem Siedliska). Nowa strona oferuje ciekawe statystyki (Pierwsza drużyna -> Statystyki zawodników / drużyn) oraz całkowicie nową prezentację rozegranych meczów z podanym ustawieniem i raportem wydarzeń, jak np. mecz z Prochowiczanką. Poszczególne raporty meczowe można znaleźć w menu Pierwsza drużyna -> Terminarz, a następnie wybierając interesujący nas mecz. Można to zrobić także z boksów umieszczonych po prawej na Stronie Głównej.

Po każdym meczu będziemy uzupełniać raporty dotyczące naszej drużyny. Na stronie w Aktualnościach będą się także regularnie pojawiać zapowiedzi meczów, relacje pomeczowe oraz inne newsy dotyczące Kaczawy Bieniowice.

____________________________________________________________________________________________________

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej witryny oraz aktywnego uczestnictwa w życiu klubu poprzez komentowanie aktualności!

Obecnie zapraszamy także do głosowania w ankietach, gdzie można m.in. wyrazić swoja opinię o nowej witrynie.