Niedzielne granie z Hutą

W drugiej kolejce tego sezonu Kaczawa podejmie u siebie Hutę Przemków. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę.

Huta Przemków w ubiegłym sezonie zajęła 7 miejsce w lidze okręgowej, zdobywając przy tym 42 punkty. W pojedynkach z Kaczawą wyszło na 0, gdyż obie drużyny wygrały po razie. Jesienią, w meczu rozgrywanym w legnickim parku, Kaczawa zwyciężyła w dramatycznych okolicznościach 4:3. W rewanżu, do którego przystąpiliśmy mocno osłabieni kontuzjami, doznaliśmy wysokiej porażki.

Ubiegłoroczne rozgrywki Huta rozpoczęła podobnie jak Kaczawa - od przegranej w lidze i awansu w pucharze. W pierwszej kolejce na własnym boisku musiała uznać wyższość ekipy Andrzej Kisiela. Na wynik 0:2 złożyły się bramki Dawida Kryzy i w doliczonym czasie gry Dominika Plebaniaka. W pucharze Huta nie pozostawiła złudzeń Czarnym Rokitki, wygrywając u siebie aż 6-1.

Mecz odbędzie się w niedzielne popołudnie, 20 sierpnia, o godzinie 17:00 w Bieniowicach. Arbitrem spotkania będzie Pan Tomasz Bogus. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów piłki nożnej i zachęcamy do pozytywnego dopingu!