Najskuteczniejsi strzelcy Kaczawy jesienią. Wiśniewski najlepszy.

Dominik Wiśniewski jest w połowie sezonu zdecydowanie najlepszym strzelcem Kaczawy. Za jego plecami są ex aequo Michał Śliwiński oraz Piotr Niewdana. Na łączną liczbę 31 bramek złożyło się ośmiu strzelców.

Prezentujemy wszystkich strzelców z jesieni wraz z dokładnym dorobkiem. Podana jest też dokładna liczba ile punktów więcej te bramki zapewniły naszej drużynie, w założeniu, gdyby w ogóle nie padły. Pogrubione mecze, w których bramki danego strzelca przesądziły o wyniku, a na koniec co ile minut dany zawodnik pokonywał bramkarza rywali.

Dominik Wiśniewski - 14 bramek

(strzelał Dąb Stowarzyszenie Siedliska, Błękitni Koskowice, Dragon Jaczów, Pogoń Góra, Błękitni Kościelec x3, Iskra Kochlice, Sokół Jerzmanowa, Odra Ścinawa, Stal Chocianów, Czarni Dziewin x3). Bramki zapewniły nam 8 punktów, gol co 76 minut.

Michał Śliwiński4 bramki

(strzelał z Dąb Stowarzyszenie Siedliska, Dragon Jaczów, Odra Ścinawa, Stal Chocianów). Bramki zapewniły nam 5 punktów, gol co 245 minut.

Piotr Niewdana - 4 bramki

(strzelał Błękitni Kościelec, Zryw Kłębanowice, Sparta Grębocice x2), gol co 227 minut.

Dawid Drozdowski - 3 bramki

(strzelał Konfeks Legnica, Dragon Jaczów, Błękitni Kościelec). Bramki zapewniły nam 1 punkt, gol co 303 minuty.

Adam Kasperowicz - 2 bramki

(strzelał Górnik Lubin, Czarni Dziewin). Bramki zapewniły nam 2 punkty, gol co 450 minut.

Przemysław Inglot - 2 bramki

(strzelał Błękitni KościelecCzarni Dziewin), gol co 393 minuty.

Adrian Ceglarski - 1 bramka

(strzelał z Odra Ścinawa). Bramka zapewniła nam 2 punkty, gol co 958 minut.

Kacper Domagała - 1 bramka

(strzelał z Dąb Stowarzyszenie Siedliska). Bramka zapewniła nam 2 punkty, gol co 874 minuty.

Pozostałe statystyki, w tym liczba rozegranych minut, żółte kartki, czyste konta bramkarzy itp. dostępne są w zakładce I drużyna -> Statystyki zawodników.