Najlepsi strzelcy Kaczawy II. Łukasz Czepiel liderem!

Aż na 16 zawodników rozłożył się dorobek 33 bramek strzelonych jesienią przez Kaczawę II Bieniowice. Wśród nich przewodzi Łukasz Czepiel!

Prezentujemy wszystkich strzelców z jesieni wraz z dokładnym dorobkiem. Podana jest także dokładna liczba ile punktów więcej te bramki zapewniły naszej drużynie, w konfrontacji z sytuacją, gdyby w ogóle miały nie paść. Pogrubiono mecze, w których bramki danego strzelca przesądziły o wyniku, a na koniec co ile średnio minut dany zawodnik pokonywał bramkarza rywali.

Łukasz Czepiel - 5 bramek

(strzelał Rycerz Legnickie Pole, Orkan Szczedrzykowice, KS Rusko, Korona Kawice x2). Bramki zapewniły nam 2 punkty, gol co 122 minuty.

Jakub Śnieżek - 3 bramki

(strzelał Odra Rzeczyca, Unia Rosochata x2). Bramki zapewniły nam 3 punkty, gol co 170 minuty.

Kamil Czepiel - 3 bramki

(strzelał Victoria NiemstówIkar II Miłogostowice x2). Gol co 245 minut.

Mateusz Giedrojć - 3 bramki

(strzelał Krokus KwiatkowiceIkar II MiłogostowiceKorona Kawice). Gol co 295 minut.

Piotr Niedbała - 3 bramki

(strzelał Victoria Niemstów x2, Odra Rzeczyca). Gol co 307 minut.

Marcin Kowalski- 2 bramki

(strzelałRycerz Legnickie Pole,Odra II Lubiąż). Bramki zapewniły nam 2punkty, gol co 67 minut.

Adrian Ceglarski - 2 bramki

(strzelał Odra II Lubiąż). Gol co 88 minut.

Michał Kasperowicz - 2 bramki

(strzelał KS RuskoKorona Kawice). Gol co 297 minut.

Rafał Stępień - 2 bramki

(strzelał Odra Rzeczyca, Odra II Lubiąż). Gol co 315 minut.

Oskar Dziweńka - 2 bramki

(strzelał KS Rusko, Unia Rosochata). Bramki zapewniły nam 2 punkty, gol co 172 minuty.

Sławomir "Ciuby" Szymaniuk - 1 bramka

(strzelał Odra II Lubiąż). Gol co 165 minut.

Dawid Drozdowski - 1 bramka

(strzelał KS Rusko). Gol co 180 minut.

Michał Śliwiński - 1 bramka

(strzelał Odra Rzeczyca). Gol co 270 minut.

Przemysław Inglot - 1 bramka

(strzelał Odra II Lubiąż). Gol co 285 minuty.

Krzysztof Kuźbik - 1 bramka

(strzelał Rycerz Legnickie Pole). Bramka zapewniła nam 2 punkty, gol co 515 minut.

Paweł Kluzowicz - 1 bramka

(strzelał Rycerz Legnickie Pole). Bramka zapewniła nam 2 punkty, gol co 575 minut.

Pozostałe statystyki, w tym liczba rozegranych minut, żółte kartki, czyste konta bramkarzy itp. dostępne są w zakładce II drużyna -> Statystyki zawodników.