Mecz z Orłem odwołany

Planowany na sobotę (15 kwietnia) domowy mecz z Orłem Zagrodno został odwołany. Najbliższe spotkanie rozegramy w środę, 19 kwietnia, o godzinie 17:00 z Czarnymi Rokitki.

Powodem jest kiepski stan murawy w Bieniowicach wynikły z ciągłych opadów deszczu.

Mimo, że nasze boisko było dbane przez osobę odpowiedzialną za murawę drużyny ekstraklasowej (pozdrawiamy Panie Piotrze), to czasami nawet najbardziej perfekcyjna praca nie wygra z naturą. Tereny stadionu w Bieniowicach są z natury podmokłe i wszelkie większe opady totalnie uniemożliwiają uprawianie sportu na poziomie przyzwoitym dla klasy okręgowej.

Kolejny termin spotkania będzie podany do informacji publicznej gdy tylko zostanie ustalony.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że nowa data także przełożonego z tego samego powodu meczu z Czarnymi Rokitki z 19 kolejki to 19 kwietnia (najbliższa środa), godzina 17:00. Mecz odbędzie się w Bieniowicach.

Kaczawa II Bieniowice odbywa w tym tygodniu planową pauzę w IV grupie legnickiej B klasy, stąd też z przykrością informujemy, że nie będzie można zobaczyć seniorskich drużyn naszego klubu w nadchodzący weekend.